|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Давно колись жила собі мама-вовчиця. Одного разу відрядила вона вовченя віднести кролика до бабусі: та зовсім не мала зубів і була надто старенькою, щоб полювати. Дорогою вовчик мусить остерігатися лихих людей – жахливого мисливця та його доньки. Але, мандруючи, маленький вовчик страшенно зголодніє і, не втримавшись, з’їсть кролика. Збентежений і присоромлений своїм вчинком, він наївно піде за милою дівчинкою, що розкаже йому історію своєї родини: про доброго мисливця і його дружину, яку нібито з’їли жорстокі вовки…